PODSUMOWAŃ CZAS

Zbliżający się koniec roku jest okazją do refleksji i podsumowań. Jest też okazją do wyróżnienia tych uczniów, którzy dzielnie reprezentowali szkołę i pracowali nad własnym rozwojem, uczestnicząc w różnorodnych konkursach. Jesteśmy dumni, że uczniów z naszej szkoły, którzy zajmowali wysokie lokaty w konkursach było wielu. Są oni wzorem do naśladowania dla innych i zasługują na to, aby ich publicznie wyróżnić. W tym celu, 14 czerwca 2017r. zorganizowany został apel, na którym podsumowano osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej za drugie półrocze.

Podsumowanie działań za I półrocze odbyło się przed feriami, o czym można przeczytać tutaj, a o sukcesach z całego roku szkolnego 2016/17 tutaj

Wręczono również drobne upominki dla dzieci 0-III, które, brały udział w konkursach:

1. ,,Bezpieczna droga do szkoły" - konkurs plastyczny w ramach akcji, której inicjatorem była ,,Gazeta Krakowska” wraz z Kuratorium Oświaty oraz Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W akcji uczestniczyli uczniowie klas 0-III.

2. „Kominiarz strażnikiem bezpieczeństwa Twojego domu”konkurs plastyczny zorganizowany przez Oddział Małopolsko-Podkarpacki Krajowej Izby Kominiarzy w Tarnowie. W konkursie uczestniczyły dzieci klas 0-III.

3. Projekt: Znajdź właściwe rozwiązanie realizowany we współpracy z PSSE w Bochni, zakładał udział w konkursach plastycznych o tematyce antynikotynowej pt.: ,,Czyste powietrze wokół nas" i ,,Nie pal przy mnie proszę". W konkursach wzięły udział dzieci klas 0-III.

4. Wręczono upominki dla dzieci, które brały udział, choć nie zakwalifikowały się do konkursu ,,Ja po prostu mam talent" oraz dla uczestników konkursu dla dzieci przedszkolnych ,,Portret mojej mamy".

Wręczono także nagrody dla wzorowych czytelników w roku szkolnym 2016/2017.

Wzorwymi czytelnikami są:

1. Jakub Pawliński kl. I

2. Hubert Ferenc - OP

3. Mikołaj Ferenc - kl. II

4. Justyna Wiktor - kl. III

5. Faustyna Płachczyńska - kl. III

6. Aneta Maciejasz - kl. VI

Nagrodzono także uczennice, które pracowały w sklepiku szkolnym:

1. Ola Burkowicz

2. Amelka Dudziak

3. Agnieszka Pastuszak

4. Ula Krawczyk

Wszystkim uczniom, którzy angażowali się w konkursy i prace społeczne serdecznie gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do pracy po wakacjach.